PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608840}

Ósma strona

Page Eight
6,4 7 207
ocen
6,4 10 1 7207
6,0 5
ocen krytyków
Ósma strona
powrót do forum filmu Ósma strona

Koniecznie

ocenił(a) film na 8

Obejrzyjcie koniecznie. Świetny przykład jak można budować napięcie jedynie dialogami, jak można zrobić film bez dynamicznej akcji a jednak nie nudny. Aż się nie chce wierzyć, że to produkcja z tego roku bo film przypomina klasyki kina szpiegowskiego/politycznego. Klasa sama w sobie :) Polecam.

ocenił(a) film na 9
Borys_17

zgadza się klimacik pierwsza klasa :)

ocenił(a) film na 8
r_opieczynski

przychylam się do przedmówców. dobra (momentami genialna - aktorstwo) robota. Dialogi w krytycznych scenach (i nie tylko) świetne. Bil Nighy pokazał rzadką rzecz: film telewizyjny potrafi być większym wyzwaniem niż niejeden kinowy. Większość ról z obsady MI5 też zagrała miodnie chłodno. Może tylko koniec nie do końca dał mi satysfakcję koniec, ale i tak jestem zadowolony.

Dobrze, że zaufałem pozytywnej recenzji i opiniom userów.

ocenił(a) film na 9
marek_marian

Dobry film, lepszy od Szpiega ...

ocenił(a) film na 8
Kierownica

dyskutowałbym nad taką oceną, bo to inne filmy :) no i końcowe bohaterstwo nieco literackie było :) (bohaterka Rachel Weich bedzie kolejnym produktem z gatunku 'stara - wiecznie zakochana - panna')

ocenił(a) film na 5
Kierownica

Film niezły, lubię takie szpiegowsko-polityczne intrygi. Szkoda, że tak mało w tym filmie Finnesa. Ale czy jest lepszy od "Szpiega" ? Moim zdaniem nie. Lepsza obsada świetny Gary Oldman (nominacja do Oscara), bardziej rozbudowany wątek szpiegowski. Do "Szpiega" jednak trochę brakuje.

ocenił(a) film na 7
76rookie

W pelni sie zgdazam, ze Szpieg jest lepszy. Ale "8 Strona" tez jest dobry

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Dobry film. Wciągający.
Minusem są sceny z Rachel Weisz . Mało przekonujące. Brak chemii.

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Świetny film.

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Film podobał mi się ze względu na specyficzny klimat , wciąga ,ale przez swój spokój i dużą dawkę flegmy w żadnym wypadku nie należy go oglądać będąc zmęczonym ,bo spanie gwarantowane , ja podchodziłem do niego dwa razy ...Zwrócę jeszcze uwagę na początkowy , jazzowy utwór , świetnie zagrany , na miarę tematu z " Różowej Pantery " .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones