PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190290}

Drużyna A

The A-Team
6,9 96 503
oceny
6,9 10 1 96503
5,6 9
ocen krytyków
Drużyna A
powrót do forum filmu Drużyna A

Nie znam osoby która nie oglądałaby Drużyny A i Mac Gyvera w dzieciństwie.

bruce_wayne_75

Ja oglondalem MC gywera, ale dróżyny a nie

ocenił(a) film na 7
szmylc3

Tak na tych serialach sie uchowałem. Szkoda że ostatnio w tv nie powtarzają juz tych hitów, o ile Mcgywera czesto puszczali tak A-Team widzialem w telewizji bardzo dawno...

a co do tego filmu to czemu wszyscy odrazu go skreslacie? A może mimo wszystko wyjdzie z tego dobry kawwałek kina akcji. Nie ma co liczyc na ten sam klimat i poziom co oryginał ale może jednak... Ja czekam na ten film z niecierpliwościa:)

stan901

ja mam nam dvd z tv okeya


ja jeszcze mam sentyment do magnum pi (ale jego na dvd z tv okeya nie mam bo leciał równocześnie z airwolfem i umnie wszędzie były te z airwolfem)

szmylc3

Może dlatego jesteś analfabetą ;) Ani tv ani szkoły...

szmylc3

dodaj jeszcze Czarna Żmija - Atkinson w duecie z młodym "Housem" :) (rola Atkinsona w postaci głupiego Jasia to mniej niż połowa jego dorobku - za bardzo z tym kojarzony jest - a skecze miał kiedyś świetne i inteligentne)

a czy byl puszczany The Fast Times ? - o ile nie mylę tytułu, z Claudią Wells - oryginalna Jennifer z BTTF.....
i ten "Kewin pleśń" - zapamiętałem to co napisał Kewin / Kevin na obrączce ;)

Alo alo

ja z czasów gdy MacGyver puszczano po 2 odcinki :)

ale teraz też są dobre seriale, np:
Dwóch i pół

ocenił(a) film na 6
bruce_wayne_75

Prawda jest taka że A-team znają roczniki do max 92,93...Młodsi to raczej nie pojmują już fenomenu tak świetnej produkcji, bo oczywiście co to za film bez niebotycznych efektów specjalnych i innych, różnych wszelakich pierdół? No niestety..ale tak to już jest..ten kto nie widział tego dzieckiem będąc nigdy tego nie zrozumie. I co jest smutne...po emisji tego filmu ta wspaniała czwórka jaką jest Hannibal, Faceman, B.A i Murdock będzie kojarzona z tym nowym shitem a niżeli z oryginalną Drużyną. Od początku byłem i będę przeciwnikiem "odgrzewania" starych dobrych produkcji i na tę "Drużynę A" pójść nie zamierzam. ORIGINAL A-TEAM FOREVER!!!

PS. A co do ciebie szmylc3....chłopie...może zanim jednak napiszesz coś na jakimkolwiek forum, przejrzyj słownik ortograficzny....."dróżyna" i "oglondalem"..dobra, powstrzymam się od dalszych komentarzy bo jeszcze kogoś obrażę.

Michuuu223

Ja jestem rocznik 97 i pamiętam oba seriale i "Mac Gyvera" i "Drużynę A". Co jak co pomimo różnych scen, które są dla wielu absurdalne typu auto koziołkuje, a po wszystkim jego pasażerowie wychodzą cali i zdrowi itp. , ale te seriale mają swoją charyzmę, łączą pokolenia i można je oglądać z uśmiechem na ustach wiele razy. Nie to co dzisiejsze seriale (nie wszystkie, ale wiele z nich), teraz to w wielu serialach muszą być: przekleństwa, seks, zdrady, zboczone sceny i prymitywizm, bo inaczej nie spotkają się z aprobatą publiki. Niestety takie czasy nadeszły...

Michuuu223

Ja sam jestem z rocznika '98, ale Drużynę A oglądałem w tym roku i bardzo polubiłem.

Michuuu223

świat się skończy, gdy będą chcieli zrobić remake BTTF

ocenił(a) film na 10
bruce_wayne_75

Zgadza się, znajdzie się sporo osób którzy oglądali te seriale, a zwłaszcza Drużynę A:)
Wśród tych ludzi jestem i Ja:)
W dzisiejszych czasach telewizja robi co chce. Zamiast powtarzać co rok czy dwa, ten sam serial, to mogli by odświeżyć pamięć puszczając ten zapomniany przez niektórych hit:) Jestem pewien że i dzisiaj znalazł by także uznanie wśród młodszych widzów:) Dali by jeszcze rozsądną porę, i mogłoby naprawdę być pięknie:)Jestem pewien że oglądalność była by spora. Biorąc pod uwagę jaką legendą jest ten serial:)
(Kiedyś myślałem nawet że można by odświeżyć ten serial, jak by nieoczekiwanie kinowa produkcja zrobiła dużą furorę. Ale to tylko w tym wyjątku. Choć jestem przekonany że to, i tak nie było by to samo.
Co oryginał to oryginał. A czasem kopie tylko psują wizerunek pierwowzoru.Ale z innej strony, czy wy oglądacie filmy z przed 50lat, raczej nie. Oglądacie tylko dzisiejsze wersje starszych filmów, te które się doczekały odnowienia. Więc, z drugiej strony, taka akcja mogła by nawet pomóc przetrwać legendzie tego serialu, ale pod warunkiem że była by świetnie zrealizowana)
Pewnie moje wypowiedzi można różnie skomentować.
Ale ,czy to będzie potrzebne?

ocenił(a) film na 8
songopiotr

Kto chcial, to mogl sobie ten serial zbierac na DVD...
ja mam wszystkie plyty ;)

ocenił(a) film na 8
bruce_wayne_75

nie obejzalem ani jednego odcinka , hehe

bruce_wayne_75

Oczywiście że oglądałam:]
To były seriale, nie co teraz :)
Jeszcze M*A*S*H można dopisać :]

ocenił(a) film na 6
bruce_wayne_75

Heh, pewnie oglądałem, bo motyw muzyczny mi utkwił w pamięci, jednak samego serialu już nie pamiętam. McGyvera natomiast kojarzę już dużo bardziej, ale to pewnie wina młodego wieku (92 rocznik). A wspomniany też M*A*S*H widziałem nawet niedawno.

ocenił(a) film na 2
bruce_wayne_75

PEwnie że oglądałam:D
I drużynę A i Mac Gyvera :D pamiętam też że w tych latach leciała jeszcze Różowa dama i Kopciuch :D

ocenił(a) film na 4
bruce_wayne_75

na śniadanie budziła mnie Drużyna A, a po powrocie ze szkoły oglądałam McGyvera :D

ocenił(a) film na 10
bruce_wayne_75

Zawsze i wszędzie , jeszcze pamiętam że na Polonia 1.
A teraz powtarzam.

bruce_wayne_75

chciałem na jutubie znaleść starą A team ... Patrze TRAILER KINOWY!!!
wow...

chyba już wszystkie pomysły sie skończyły w Hollywood. Ale to doświadczenie może być ciekawe. Może to nie będzie klapa bo Liam z regóły nie gra w złych filmach "z regóły" choć po Smoku, Clash itp komerchach nic nie wiadomo...

bruce_wayne_75

Ja byłem B.A zawsze. Zawsze z braćmi się bawiliśmy ;]

ocenił(a) film na 10
Heian

Hehe, fajnie że masz trzech braci, to mogliście sobie pozwolić na taką zabawę:)
Ja niestety nie miałem z kim. Ale za to w szkole podstawowej i gimnazjum starzy kumple mówili na mnie B.A. Chyba ze względu na moje predyspozycje, hehe. Ale zdarzało mi się ratować kumpli z rąk frajerów którzy chcieli im wlać. W większości czasu trzymali się mnie, a jak trzeba było to straszyli mną innych, hehe
Na pewno nie było to miłe, ale pamiętam że było fajnie:)

Heian

jak ja bawiłam się z kolegami zawsze byłam Buźką i Amy :) Każdy miał po 2 role, ale zabawa była suuuuuper :)

bruce_wayne_75

a ja mam wszystkie odcinki Drużyny A na kompie i codziennie zapodaje sobie jeden, McGyver jakos do mnie nie przemawial;)

ocenił(a) film na 7
bruce_wayne_75

Ja tez pamiętam te seriale "mac gyver" i "a-team" , jak przezywalismy w szkole kazdy kolejny odcinek (to były czasy).nie mniej jednak pamietam też że podkoniec oba seriale zaczeły mnie już bardziej bawić czy raczej śmieszyc niż wzbudzać dreszczyk emocji . Teraz dobijam 30tki i wiem że tego typu produkcje juz mnie nie ruszają.

A dlatych ,którym tęskno do starych seriali polecam AXN-y leci tam pełno starych kryminałów a także Batelstar z '78 z Dirkiem Benedictem zresztą mac chyba tez gdzies leci w tv ale powiem wam jedno dziś już tylko sentyment do tych szkolnych czasów powoduje że ogladam którykolwiek z tych seriali a i tak jest cięzko bo teraz widze mnogośc niedociągnieć w scenariuszach i tym samym czar tych seriali pryska.

Dlatego też mysle że fajnie że ktoś "odgrzewa czasem ten kotlet" bo o ile nie bedzie to taki ginot jak kolejne wcielenia "star treka" to może na nowo ożywi legende

bruce_wayne_75

To ja tez dopisze sie do tych szczęściarzy co dorastali w latach 80/90 :)
Airwolf, Knight Rider / Nieustraszony, Magnum, i jeszcze o super czarnym motocyklu byl serial ale zapomniałem nazwy.... :) To byłyyyy czasyyy beztroskie przed TV :)

ocenił(a) film na 10
cezar_10

Jeśli chodzi Ci o ten serial o super czarnym motocyklu to pewnie nazywał się Jastrząb Ulicy:)
Też pamiętam ten serial, choć nie tak dobrze jak The A-Team:)
Kiedyś to były czasy.
Teraz seriale stają się już wyprane z wszystkiego.
Jedyne czym można się teraz poszczycić to tylko ładnymi aktorkami, hehe:)

ocenił(a) film na 7
songopiotr

Jeden z moich hiciorów z dzieciństwa,wraz z
nieustraszonym,magayverem,jastrzebiem ulicy,viperem.
Ciesze się że wraca ,tylko szkoda że nie w odcinkach;/

cezar_10

Niestety po roku 2000 zaczęło się tworzyć wiele filmów i seriali bez sensu, ale ten kto pamięta "Drużynę A", "Mac Gyvera" i inne hity tych czasów miał super dziecństwo

bruce_wayne_75

Kurcze jednak kiedyś to były seriale nie co teraz sama sieczka

bruce_wayne_75

Pamiętam jeszcze coś takiego jak zawód policjant czy jakoś tak:p o całej brygadzie policyjnej i jeszcze o dwóch detektywach jeden czarny drugi biały ale to tak przez mgłę. No i oczywiście Żar Tropików :)

ocenił(a) film na 7
bruce_wayne_75

Ja oglądałam na TVP1 jakiś rok temu, a z pół roku temu ściągnęłam sobie cały serial na PC i znowu oglądam. Uwielbiam ten serial!!! Teraz już takich nie robią. <3 MacGyver też leciał w TV, zaraz po tym jak skończyli nadawać Drużynę A, ale nie oglądałam, bo jakimś dziwnym trafem mnie nie wkręcił.

ocenił(a) film na 9
dorotagniedziejko1998

Ech czasy Polonii 1
Mac Gyver Drużyna A ,Detektyw Remington Steel
Na TVP1 w 1993 roku był Zawód Policjant
Szkoda że P1 nie dostała koncesji

ocenił(a) film na 7
dorotagniedziejko1998

A teraz zawzięcie oglądam MacGyvera i aż mocno się dziwię, czemu nie sięgnęłam po niego wtedy.

ocenił(a) film na 6
bruce_wayne_75

Heh, dwa GENIALNE seriale, dwa seriale mojego dzieciństwa 10/10 :-)

bruce_wayne_75

Ja nie oglądałem A-team, ale McGawyera bardzo często i mi się strasznie podobał.

ocenił(a) film na 7
bruce_wayne_75

Jednak są jeszcze tacy co nie oglądali "Drużyny A". Hehe. Ale w tym przypadku to dobrze, bo nie byłem obciążony przyzwyczajeniami z serialu. Pewnie gdybym porównywał tamten film do tego, okazało by się, że wciąż widzę jakieś niedociągnięcia, i że mam swoje żale do twórców nowej Drużyny. Tymczasem podszedłem do filmu z bardzo przeciętnymi wymaganiami. I o dziwo wszystko co najistotniejsze dla kina rozrywkowego klasy B znalazłem tu. Jest mnóstwo akcji, niezły dowcip, gagi sytuacyjne (w odpowiednim stylu jak na sensację przystało), piękne kobiety :)) I nawet wciągająca fabuła. Nie silę się na pytania w stylu: "jak to możliwe, co za jaja", bo z góry wiadomo, że na takie tytuły trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.
Podsumowując jest to naprawdę niezłe kino akcji. Które zapewnia przyzwoity poziom rozrywki. Jedyne do czego bym się przyczepił, to nieco spartolona końcówka. Za dużo bigosu i bałaganu narobili. Nawet kamerą trudno to ogarnąć, a co dopiero logicznym rozumem. Silne 7!

bruce_wayne_75

Znamy się?? :)) a poważnie, w dzieciństwie to oglądałem Pana Kleksa, ale MacGyvera, Knight Rider i Drużynę A za nastolatka i owszem :))

ocenił(a) film na 7
bruce_wayne_75

Tak się zaczynał każdy dzień wakacji. Macgyver i Drużyny A od 8 rano :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones