PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464077}

Miłość przez przypadek

Accidental Love
4,2 1 056
ocen
4,2 10 1 1056
Miłość przez przypadek
powrót do forum filmu Miłość przez przypadek

Komedia z jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek młodego pokolenia Jessicą Biel i Jakem Gyllenhaalem, któremu sławę przyniósł kultowy „Donnie Darko" . Gwarantowana super rozrywka dla młodszych i starszych widzów, a wszystko to w reżyserii Davida O. Russella, twórcy „Złota pustyni”. Zabawna historia o pewnej kelnerce, której nietypowy wypadek przy pracy rozpoczyna serię komicznych sytuacji.

alekgub

Tak bardzo "obiektywny" :D No i dużo mówi o samym filmie :P
Wiemy już że nie powinno być limitów wiekowych i że będzie to super rozrywka.

ocenił(a) film na 6
Zarrock

Czytałem gdzieś na jakiejś stronie, że ten jest nietypowy wypadek ma polegać na tym, że przydarzy jej się coś i wbije sobie gwóźdź w głowę czy jakoś tak.

Zobaczymy co z tego wyniknie w praniu, bo jak narazie to cały czas pzresuwają zakończenie kręcenia filmu.

Pozdro

alekgub

Co najlepsze u panny Biel rozpisali się natomiast u Gyllenhaalema jakoś tak ubogo:D Opis zwala z nóg i jakby nie to, że osoba, której sławę przyniósł film donny darko nie gra w filmach fatalnych (co nie oznacza, ze w samych dobrych gra:D ma na koncie kilka średniaków) to jestem pewna, że Nailed'a obchodziłabym szerokim łukiem:D

LaraNotsil

A skończyli ten film w ogóle? Bo mieli jakieś problemy z realizacją, z tego, co pamiętam.

Davus

taki opis to i ja potrafię napisać filmu którego w ogóle nie oglądałam i nie wiem o czym jest

alekgub

Tego samego opisu można użyć to prawie każdego filmu.
Spróbujmy:
Komedia z jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek młodego pokolenia Rachel Weisz i Hugh Grantem, któremu sławę przyniósł kultowy „Nothing Hill" . Gwarantowana super rozrywka dla młodszych i starszych widzów, a wszystko to w reżyserii Chrisa Weitza , twórcy „Zmierzchu”. Zabawna historia o mężczyźnie, którego nietypowy wypadek przy pracy rozpoczyna serię komicznych sytuacji.
Wystarczy zmienić nazwiska i prawie idealnie:-)

gosiah88

Zapomniałam. Chodziło o "Był sobie chłopiec", pierwsza komedia która przyszła mi do głowy:-)

gosiah88

ubogo o jake, poniewaz biel wieksza uwage przyciaga i wiecej osob do kina.
i co do opisu to mozna go wlozyc pod kazdy film romantyczny/ komedie no i ostatnio cameron pokazal ze w s-f tez sie da!

emu_

kiedy jest premiera tego filmu w Polsce?

gosiah88

nie "nothing" tylko "notting"...

alekgub

komedia-- no bardzo fajnie
z Jakem jeszcze lepiej
ale Jessica Biel mnie dobiła.

alekgub

w tym opisie jest tyle spoilerów ze naprawdę nie mogę go teraz obejrzeć...

alekgub

Osoba, która dodała ten opis, powinna być z siebie dumna.

alekgub

Gwarantowana? Oglądał ktoś, że już sam opis gwarantuje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones