PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624192}

Prawda o Emanuel

The Truth About Emanuel
6,5 5 125
ocen
6,5 10 1 5125
Prawda o Emanuel
powrót do forum filmu Prawda o Emanuel

aż się prosiło o to, żeby dzieciak jednak istniał a małolata poszła do pierdla, nie mogąc udowodnić,
że nigdy go nie było.
A tak zakończenie naiwniutkie jak spojrzenie wspomnianej kukły. 15 min przed końcem wszystko
się ... a mógł być przyzwoity naprawdę film.

ocenił(a) film na 7
retna

na początku byłam niemal przekonana, że się okażę, że dzieciak istniał, rozczarowanie

ocenił(a) film na 6
berrakha

ja tak samo :D

ocenił(a) film na 9
berrakha

A nie istniał? Mąż Lindy opowiadał o jakimś pogrzebie i sekcji zwłok.

Wekka

...po czym dodał "a potem pojawiła się ta lalka".

ocenił(a) film na 9
kruck

Czyli dziecko istniało...?

ocenił(a) film na 6
Wekka

Jak można było tego nie zrozumieć? Linda z mężem mieli to długo wyczekiwane dziecko. Dziecko zmarło. Linda kupiła lalkę, po czym uciekła od męża.

ocenił(a) film na 9
miss_Isbell

Tak samo ja to rozumiem, ale wyżej jest napisane "na początku byłam niemal przekonana, że się okażę, że dzieciak istniał, rozczarowanie" i to mnie zmyliło

ocenił(a) film na 7
Wekka

Z istnieniem dzieciaka chodziło bardziej w tą stronę, że film się prosił o to by dziecko nie zmarło, a lalka nie istniała.

ocenił(a) film na 7
retna

Nie zapominaj, że to film psychologiczny, a nie kryminał, czy akcja. Końcowa scena jest właśnie świetna. To symboliczne pogrzebanie lalki jako dziecka miało zakończyć cierpienie Lindy i matki Emanuel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones