PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555043}

Trener bardzo osobisty

Playing for Keeps
5,9 19 524
oceny
5,9 10 1 19524
4,2 4
oceny krytyków
Trener bardzo osobisty
powrót do forum filmu Trener bardzo osobisty

Gerard Butler jest przystojnym mężczyzną, ale ta fryzura - kręcone, rozjaśniane włosy to była masakra.

mnulka

Zgadzam się z tobą całkowicie . Film moim zdaniem średni, ale fryzura Gerry'ego w nim jest straszna : )

ocenił(a) film na 3
beksi

Prawda? Te włosy przeszkadzały mi w oglądaniu:)

mnulka

Tak, ta fryzura sprawiła, że dla mnie to jeden z najgorszych filmów z Gerrym : )

mnulka

No, skoro w oglądaniu aż tak przeszkadzały włosy jednego z bohaterów, to musi być z tym filmem kiepsko.

ocenił(a) film na 3
jan_niezbedny0

Oj, to takie babskie gadanie... Gerard Butler jest przystojnym aktorem, a w tym filmie zrobili mu ohydną fryzurę i tyle... i aż tyle... Pozdrawiam!

mnulka

Pewnie + bo dziś laski lecą tylko na łyse pały. Najlepiej jeszcze jakby byli solidnie wydziarani i mieli na koncie co najmniej jedno zatrzymanie na policji.

ocenił(a) film na 3
Coyotman

Przesadzasz. Nie lubię "łysych pał". Gerard Butler prezentuje zawsze standardową fryzurę: proste, krótkie, ciemne włosy. I taki mi się podoba. Tlenione loczki są fatalne. Pozdrawiam. :)

mnulka

No i nieco mi ulżyło:) Choć przyznam, że trochę ironizowałem. Kilka godzin wcześniej ktoś mi puścił jakiś wywiad z panną która uczestniczy w jakimś programie mtv o imprezujących ludziach. Jej ideał to właśnie łysy, umięśnieony, wydziarany i niegrzeczny. Seks to dla niej jak podanie ręki a imprezy to sposób na życie.

Przestraszyłem się, że tacy ludzie chodzą po ziemi.

Powyższy film dopiero przede mną, obejrzałem tylko migawki na razie i przyznam, że mnie ta jego fryzura mi nie przeszkadza - choć faktycznie nie do końca pasuje - jakby chcieli na siłę odjąć mu kilka lat.

Oczywiście rozumiem, że wasz kobiecy punkt widzenia jest zgoła odmienny:)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Coyotman

Tak myślałam, że to lekka ironia, więc moja odpowiedź była dość spokojnaj, przyznasz? Różne stworzenia są na świecie, "dziwne" dziewczyny też. Nie oglądaj MTV - słuchaj muzyki - lepiej będziesz się czuć. Takie programy potrafią normalnego człowieka wyprowadzić z równowagi i wstrząsnąć jego światem - w tym negatynym znaczniu.
Nie zgodzę się z Tobą, że ta fryzura miała go odmłodzić. Moim skromnym zdaniem właśnie go postarza.
Co do natury kobiet, to chyba mamy to we krwi, że lubimy robić na wspak. Tak urozmaicamy mężczyzną życie:)

ocenił(a) film na 9
mnulka

dokładnie, mi też fryzura nie leży :D bardzo mu nie pasuje :)

ocenił(a) film na 5
mnulka

rzeczywiście ta fryzura wszystko psuje, Gerard wygląda jak niechluj

ocenił(a) film na 7
solwinka

Dokładnie - jak niechluj. Nie przeszkadzało mi, że jego włosy były pokręcone, tylko to, że wyglądały na tłuste.

mnulka

Zgadzam się. Jest to aktor, którego uważam za najprzystojniejszego i filmy z nim oglądam baaaardzo chętnie, wręcz go uwielbiam- ale takie włosy u mężczyzn są przeokropne. Dziwne, tłuste, farbowane i przepocone loki - okropieństwo. Jakby się zapomniał umyć, od kilku dni.

ocenił(a) film na 3
AlexabezKeksa

Właśnie! Dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones