PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=336437}

Wojna domowa

Easy Virtue
6,9 27 557
ocen
6,9 10 1 27557
7,0 3
oceny krytyków
Wojna domowa
powrót do forum filmu Wojna domowa

wojna domowa

użytkownik usunięty

Absolutnie genialny film. Rewelacyjna obsada i pomysłowe przedstawienie życia pod czujnym okiem teściowej =P Świetna Jessica Biel po raz kolejny pokazuje, że naprawdę potrafi grać.

ocenił(a) film na 9

Pięknie zostało pokazane jak można zniszczyć komuś życie dla własnego widzimisię. Cudowne riposty, fenomenalnie zrobiony film, świetna gra aktorska. Film z klimatem. Dawno nie oglądałam tak dobrej produkcji pod każdym względem.

ocenił(a) film na 2
LaraNotsil

Polecam Gosford Park.
Szczerze przyznam że zaskakują mnie pozytywne opinie o Easy Virtue.

ocenił(a) film na 10
LaraNotsil

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Rewelacja...

Bardzo przyjemny kawałek angielskiej komedii z dodatkiem świetnej muzyki w
tle. Ścieżka dźwiękowa tego filmu znakomicie wpasowuje się w jego klimat.

Dla mnie genialne!Wyzwalające dialogi i świetna muzyka.
Symboliczna scena,kiedy twarz matki odbija się w kuli od bilarda.
Tango- spotkanie "dwóch wolności".
Dystans i wymaganie-warto moim zdaniem obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 1
stranka1976

Nigdy nie przepadałem za angielskim humorem nie rozumiałem go i nie bawił dla tego chociaż zobaczyłem film z nudów to się wynudziłem i ledwo wytrzymałem do końca1/10

ocenił(a) film na 8
kinoman85

skoro go nie rozumiesz to czemu dajesz 1 ?

ocenił(a) film na 7
agatka260492

Witam, film naprawdę fajny - aczkolwiek nie dla każdego, dobrze opisuje tamtejszą Anglę i biednych arystokratów, film koniecznie do oglądnięcia przez kokainomaniaków ( w tym sławnym programie dostał hyba 6,5) . Warto oglądnąć każdy znajdzie coś dla siebie - akcja z psem była naprawdę fajna !!!

ocenił(a) film na 7

mnie film nie powalił, jednak całkiem miło spędziłem czas:) widać klasę w grze aktorów (ścisła czołówka światowa). no i duży plus za stół do snookera:D mocne 7/10

ocenił(a) film na 8

Jessica Biel fajnie zagrała... ale mi najbardziej z aktorek w tym filmie podobała się kreacja Kristin Scott Thomas :):)
Bezbłędnie zagrała chłodną teściową :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones