Aerosmith

5,5
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aerosmith

Uwielbiam ich słucham ich od 10 roku życia a pierwszą piosenką w której siś zakochałem było "Cryin"

slammer83

ja lubie sing for moment

jacek_87

A ja lubie:
-Janie's got a gun
-Dream On
-Jaded
:)

slammer83

hehe yo slamer:) jak tlyko znajde coś w necie o Aero to widze wypowiedzi ludzi z Aerozone;d

slammer83

Dream on - ubóstwiam;)) i -Walk this way- ,i urodę Tylera też;)przepiękna Mtv ICON była z Aerosmith;

slammer83

Dla mnie nr.1 Dream On!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slammer83

Dream On to już legendarna piosenka, jeden z najlepszych kawałków Aerosmith :) ahh a jeszcze pół roku temu było słuchanie Kings and Queens 24h na dobę, kolejny niesamowity utwór. I Don't Want To Miss a Thing, Rag Doll, Pink i Crazy to moje pozostałe pozycje, a samo Aerosmith to jak dla mnie najlepszy zespół tego 'starszego' rocka :]

Rachuciachu

przede wszystkim Dream on, Angel, Pink, Amazing, Walk this Way, Sweet Emotion, Janie's Got a Gun, Dude, Cryin', Rag Doll, Livin' on the Edge, Love in a Elevator, I Don't Want to Miss a Thing to pierwsze piosenki w ktorych sie zakochałam pozniej było tylko wiecej i wiecej :D The Other Side, What It Takes, Seasons of Wither, Permanent Vacation, Nine Lives, Ain't That a Bitch, Darkness, Deuces are Wild, Full Circle, Remember, Mama Kin i wiele wiele innych.. :D kocham chyba każdą ich piosenkę,... zupełnie jakby powstał dla mnie xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones