Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Drewno nie aktorka!

użytkownik usunięty

Kompletnie pozbawiona mimiki, wielkiej kariery raczej nie zrobila i to
chyba lepiej dla widzow. :)

No trochę się z Tobą zgadzam, ale tytułów na koncie trochę ma. Myślę, że to że została żoną Justina trochę jej w tym pomaga.

użytkownik usunięty
Ewelina10070

Dobra jedynie do horrorow typu: Blade czy Teksanska Masakra, choc z ta jej nieruchoma twarza to i tak duzo! Na tym samym zerowym poziomie co Alba czy Megan Fox.

Nie zgodzę się z Wami. Obejrzyjcie iluzjonistę i Powder Blue naprawdę solidnie zagrała. Nie ma co porównywać do Megan Fox bo ta sztuczna lala to faktycznie aktorskie 0.

Ma tak pospolitą twarz ze nawet filmów mi sie nie chce z nią oglądac, juz wole obejrzeć film z Tildą Swinton ona przynajmniej zawsze mnie zaskoczy swoja oryginalną urodą i zawsze pokaze cos nowego a Biel w każdym filmie taka sama pospolita nudną nieciekawą twarz

Totalnie się nie zgadzam Biel jest świetną aktorką od kiedy zagrała w serialu 7 niebo bardzo ją polubiłam potem masakrze w pile mechanicznej pokazała całą siebie. Gdzie ona niema mimiki iluzjonistę też widziałam i moim zdaniem zagrała rewelacyjnie, powiem wam więcej nikogo w tej roli bym nie widziała. Poza tym ma dziewczyna też świetny charakter skoro serce Justina jej ciągle przy niej.

niestety podzielam Twoje zdanie.

Ale wciąż fajna dupcia i zawsze miło ją oglądać :)

Chyba nie oglądałaś (oglądałeś) The Illusionist, Easy Virtue, New Year's Eve (rewelacyjny drobny epizod) ani The Truth About Emanuel. Oskar to kwestia najbliższych lat.
Faceci mają łatwiej - jeśli są dobrzy, to dobrze wypadają w każdym filmie. Aktorka musi trafić na rolę dla niej stworzoną.

Zgadzam się może i ładna itd ale drętwa strasznie

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones