Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 333 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Jest piekna.Ale tylko z twarzy.Nie jest sexy:(

coxander

ma grube cialo widziales jak w niewidzialnym wygladala w stroju kapielowym jak te panny co ciezarami machaja tragedia nie jest kobieca

szoszoluk_2

No nie wiem, IMO była tam baaardzo pociągająca.

użytkownik usunięty
szoszoluk_2

sory ale co ty piep****, ona ma jedno z nazajebistszych ciał w hollywood, twarz ma tak srednio ładna ale te ciałooooo mmmmm :F
twarz 8/10
ciało 10/10

Yep, mnie jej figura baaardzo odpowiada. Nie to co te aktoreczki anorektyczki.

Nachtjager

To prawda,nie jest kobieca.A po roli w Blade Trinity wyglada teraz jak babo-chłop.

tony0

Tzn.jest kobieca,ale nie ma w niej seksu.Oto mi chodziło.

użytkownik usunięty
tony0

czytalem gdzies ze sporo cwiczy - fitness/siłka itp, mam nadzieje ze z tym nie przesadzi, ale na razie wyglada super

Zgadzam się z enjoyem, Jessica ma świetne ciało. Siłownia i fitness robią swoje :) Nie jest płaska, wygląda jak prawdziwa i do tego świetnie "wykształcona" kobieta ;)

coxander

czyżby sami miłośnicy "wieszaków"???????? nie umiecie docenić piękna kobiecego ciała... Dla mnie Jessica jest w porządku, nie wiem czego sie czepiacie.

cez_ar

Nie wiem czemu ludzie lubią te chude patyki... Biel ma super figurę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baiken_aka_Serpico

ona jest piękna!! właśnie tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta- nawet gdyby jej przybyło jeszcze troche byłaby cholernie seksowna!!

mati_28

Ja w niej właśnie widzę mnóstwo seksu...

coxander

Twarz też ma kiepską a jak dużo ćwiczy na siłowni to jeszcze pogarsza bo niestety napakowane kobiety wyglądają antyseksualnie, odpychająco.

eurocorpsyndicate

Napakowane kobiety? - jakoś nie rzuciło mi się w oczy żeby Biel była "napakowana"

Brat_Stali

Ma super figurę, a nie jak jakiś wieszak. Wygląda naturalnie.

eurocorpsyndicate

odpychająco to wyglądają zarówno wychudzone jak i otłuszczone kobiety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones