Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Panie i Panowie, która jest ładniejsza?? Która jest lepszą aktorką??
Dla mnie 2:0 dla Alby.

Szajba

Walkower dla Alby. Alba jest bez granic ładniejsza od Bieli.

GIGI_4

Popieram. I jako kobieta i jako aktorka Alba wymiata.

turtil

Alba ;) uroda i gra aktorska chociaż Biel grała fajnie w 7 niebie...

Szajba

ja sie z wami niezgodze moim zdaniem Biel jest lepsza

Sylwia17

Biel jest i ładniejsza (taka kocia uroda) i lepiej gra.

Alby nie lubię, bo dla mnie to ona jest bardziej modelką albo tancerką niż aktorką.

Szajba

I tak najlepsza jest Jessica Simpson hehehe

Szajba

Alba jest słodziutka do wyrzygania
wolę Biel =), chociażby za 'Blade 3'
pozdrawiam

Szajba

Alba jest słodziutka do wyrzygania
wolę Biel =), chociażby za 'Blade 3'
pozdrawiam

LeiA

bardziej mi się podoba Biel. talentem aktorskim to i Alba i Biel są na tym samym poziomie.

SickBastard

dla Biel nie mam nic do zarzucenia ale wole Albe ;)

Rumun


Obie zaczynały od znanego serialu obie ładne ale dla mnie Alba ładniejsza , aktorsko sa na podobnym poziomie i mają podobne szanse na granie w dobrych filmach ale puki co 1:0 dla Biel za Iluzjoniste czekam na coś równie godnego uwagi z jej udziałem .

Bene

Jessica Alba jest piękniejsza i jest lepsza ma wiekszy talent aktorski.

Szajba

zdecydowania Jessica Biel:) 3:1 zupełnie nie ma porównania

Szajba

Co tu porownywac.Jessica Alba jest wstretna.Nie znosze jej.

coxander

Alba za wygląd 9/10 Biel 6/10 a co do aktorstwa o pół punktu prowadzi Alba
- wniosek Alba nieco lepsza

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szajba

Jessica Alba 1-2/10, Jessica Biel 8-9/10. :D

Nachtjager

Jessica pod wzgledem talentu, Alba pod wzgledem urody, ale Biel tez ladna kobieta;)

kryptonim_zajec

Jako aktorke wole Biel, bardzo podobała mi się jej rola w Teksańskiej..., ale z urody ładniejsza jest Alba..., choć to także nie mój typ :P

Tybii

Też pytanie, oczywiście że Biel, Alba tylko tyłkiem kręci a nie gra.

kryptonim_zajec

zgadzam się Biel ma więcej talentu a mniej urody niż Alba...

Szajba

dla mnie rozniez alba jest ładniejsza, choc biel nie jest tez taka zła, obie są ładne a co do gry aktorskiej sa porownywalne

Szajba

Oczywiście, że Jessica Alba ;)
Pozdr.

Szajba

Obie sa piękne i utalentowane ale jaenka zdecydownie wole Jessice Albe :D Buzka:*

Szajba

Biel zagrała w o wiele lepszych filmach taki jak: Iluzjonista czy Blade....
Jest lepszą aktorkąod Alby i ładniejszą

Szajba

Biel... 8/10 Alba 9/10.... alba ma większy talent niż biel... ale biel była dobra w "Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną" ale za to Alba w "Błękitnej Głębi", pozdrowionka dla wszystkich :P:P:P

Szajba

Alba wymiata po całości nawt dam je 1000000000000000000:0

patka27

faktycznie odnośnie urody to wogóle nie ma nawet tematu-ALBA wymiata Biel.ma kobietka swoje 5 minut.........co do aktorstwa to tez jakos wole albe-potrafii w miare wczuc sie w role.umie byc i gangsterska-sin city,i kuszaca-blekitna glebia jak i emanowac poczuciem humoru i radoscia-fantastyczna czworka.biel gra raczej w mroczniejszych produkkcjach i ponure role-np.blade

kajufilm

Biel gra w znacznie lepszych filmach - Iluzjonista ? pokazała że jest PRAWDZIWĄ aktorką.

Szajba

Alba jest ładniejsza chociaż Biel też nic nie brakuje:)

Szajba

nie mam nic do biel ale alba lepiej gra no i jest...ładniejsza ;)))

Szajba

nie mam nic do biel ale alba lepiej gra no i jest...ładniejsza ;)))

Szajba

Biel jest piękna! Tu punkt dla niej. Jeśli chodzi o talent to też wybieram Biel, ponieważ z roli na role jest coraz lepsza.

Szajba

Uroda:
Biel - 5/10, Alba - 10/10 - zdecydowanie wygrywa Jessica Alba
Talent aktorski moim zdaniem jest u obu pań na podobnym poziomie. Może Jessica Biel stoi na trochę wyższym poziomie aktorstwa. Zobaczymy jeszcze co Alba zaprezentuje do końca roku ;)

Szajba

Oby dwie są prześliczne, ale jednak bardziej wole Biel.

Szajba

Alba jest Suuuuper, choć Biel też niczego sobie......
Ale do Alby to ma daleko... jest ona piekna i utalentowana....

andzela191089

Uroda to rzecz gustu ale Biel jest na prawdę o niebo lepsza w filmach od Alby.

Szajba

Tylko Biel.Jest Zajebista:)Walkower dla Biel.

leukash

Jessica Biel- tylko i wyłącznie:)!!

mati_28

Nie zapominajmy że oprócz urody Jessica Biel posiada jeszcze coś takiego jak zdolności aktorskie. I właśnie tym o niebo przewyższa Albę która nie umie sobie poradzić z rólkami nawet w Fantastycznej Czwórce.

Lady_von_Teschen

Prawdę mówiąc: Alba nie ma za dużo talentu.

Biel też może nie jest druga Scarlett Johansson (możecie tutaj wstawić imię wg siebie), ale jest zdecyowanie lepsza pod względem umiejętności.

Co do urody- w sumie to Alba, ale Biel też posiada walory, które należałoby docenić. Przede wszystkim ma chyba idealną figurę. Biorąc pod uwagę nie tylko wymiar w pasie ale ogólnie względy zdrowotne. Widać, że dziewczyna dba o sibie- zdrowo się odżywia, ale tak aby być szczupłą. Jest też silna, bo posiada też masę mięśniową. na twarzy niczego sobie

kryptonim_zajec

Aktorstwo - Biel, Uroda - Biel.... 2:0 dla Biel :)

Szajba

jesica alba jest troszeczke ladniejsza jednak biel lepiej gra takze chyba remis:):.)

WilliamCrazy1

o 50% lepsza Biel od Alby...oby dwie mają wyrombiste kształty,ale nie mogę z tych minek Alby i ten wnerwiający głos:// jak dla mnie to oby dwie są piękne,ale patrząc na aktorstwo toAlba sie chowa:D

DaroO2222

bez wątpienia Alba, alba jest dużo piękniejsza od Biel. W aktorstwie może są porównywalne (ewentualnie Biel jest troszkę lepsza) :P

użytkownik usunięty
Szajba

Nie dobijaj mnie, obie są równie piękne, nie znam ich z charakteru, więc remis

Szajba

Jessica Biel vs. Jessica Alba
Ładniejsza jest Alba. Lepiej gra Biel. Więc 1:1.

Kung_Fu_Master

Zgadzam się z załozycielką tematu ;););)

Kung_Fu_Master

Wg mnie Biel nie dorasta do pięt Albie, jeżeli chodzi o urodę.
A o grę to hmm, właściwie to Biel widziałam tylko w jednym filmie chyba, ale i tak coś nie przepadam za nią.

Szajba

2:0 dla Biel...Albe lubiłam tylko w Cieniu Anioła. W reszcie filmów wydawała mi się cukierkowa i przesłodzona. Zemdliło mnie...A Biel: piękna, zdolna i wysportowana. Wg mnie ta kobieta ma idealne ciało, co było widać w "Teksańskiej..." i "Blade III"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones