Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Oczywiście na 1 plan idzie jej oszałamiająca uroda, która mnie osobiście powala Jessica to extra sexi babka i chyba mało kto zaprzeczy :) Młoda po 23 jest to wiek jeszcze studencki :) no i zdolna, widział z nią 3 filmy : Teksańska, naprawde świetnie zagrała tam przestarszoną i uciekająca panienke, tak świetnie że az sam wczułem się w jej rolę, potrafi oddać strach w horrorze a ja cenie za to aktorki gdyż kocham Horrory :D Drugą pozycja jest Blade 3 , no tu akurat film czysto komputerowy, wiecej efektów specjalnych niż grania, no ale tez mi sie tutaj spodobała gdyz stworzyła ciekawą kreakcje, do twarzy było jej w tych ciuchach i łuku , którym istnie wymiatała wampirów :) No i 3 pozycja to jej debiut czyli siódme niebo - kapitalny serial, bardzo mi się podobał, a Jessica naprawde mimo iż miała wtedy 14 to zagrała bardzo dobrze, gdyż potrafiła i wzruszyć i rozbawić widza, przynajmniej w moim odczuciu.

Jeśli sodówka jej nie uderzy do głowy to świat moze miec z niej korzysci :)

bianconero

Juventino- w 100% się z tobą zgadzam- Jessica Biel wymiata!!! Jak tak dalej pójdzie to niech się chowają stare aktorki Hollywoodu(czy jak to tam sie pisze)!!! Ja oglądałem jeszcze pare innych filmów z nią np. London(ten film powalił mnie na kolana!) tutaj dopiero dobrze zagrała-ja dałbym jej wszystkie tegoroczne oscary dla aktorek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones