Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Irytuje mnie.. Może przez to podobieństwo? Nie znosiłam tej wiedźmy więc i Biel' owej nie znoszę ;p Osobiście uważam że ma brzydką twarz. Ale to jest mój komentarz i moje zdanie ;) przecież mam prawo mieć własne. Innym może się podobać, każdy ma własny gust.

ewappe20

hah, nie przyszło by mi to do głowy, mi się tak nie kojarzy (bardzo lubię Muminki :D). Bardzo lubię buzię Jessici i jej grę w filmach.

ewappe20

chciałbym mieć za żonę taką czarownicę

tomucho77

żona z monitora :D coś dla pustaków

Mloda_Sowa

Człowieku co ty wiesz o życiu jesteś pusty jak te pustaki które wspominasz.
A to mało ludzi poznaje za pośrednictwem netu i "monitorów" i później są szczęśliwym małżeństwem.

tomucho77

Ty i Jessica na pewno się poznacie. I będziecie szczęśliwi. Durniu jeden.

Mloda_Sowa

A ty zapewne uwielbiasz ciepłe męskie świdrujące pały imbecylu jeden.

tomucho77

trzepiegrucha...coraz więcej takich. Likwiduj konto lapsie

Tomesz987

Ssij pałę złamasie.

tomucho77

Ty masz doświadczenie cioto co??? ;) Niewierny ssaczu

Tomesz987

Chapaj dzidę kabanie.

tomucho77

hahhahahahhahhaahha :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ewappe20

Twoje zdanie jest za przeproszeniem i z całym szacunkiem chujowe.Pozdrawiam

ewappe20

Czyli masz traumę na pkt Muminków i z tego powodu musiałaś obsrać Jessicę dając jej 1/10...
jesteś żałosna a zarazem irytująco-bezmózga moja droga userko i w tym momencie przemawia przez ciebie wszystko to co najgorsze w Polskim narodzie...

tomucho77

Według mnie jest po prostu beznadziejną aktorką, a to że nie znoszę kogoś kogo Ty lubisz to wcale nie oznacza że jestem bezmózga. Mogę Cie irytować fakt, ale nikt się jeszcze nie narodził co by wszystkim dogodził... I wcale nie mam traumy z Muminków.
A danie oceny "1" to po prostu ocenienie [nie bez powodu skala jest 1-10], a nie jak to określiłeś... "obsranie"?!
Nie wiem też co masz na myśli wspominając w tym momencie Naród Polski...?!
I z całą pewnością mogę powiedzieć że Ty jesteś żałośniejszy ode mnie.

ewappe20

Jest jedna zasadnicza kwestia czy dajesz jej te 1/10 tylko za to że irytuje ciebie jej wygląd (zapewne jest ładniejsza od ciebie i stąd ta twoja ocena zauważyłaś u niej coś czego ty nie posiadasz - czyżby zazdrość i zawiść przez ciebie przemawiały ?).
Ale jeśli irytuje ciebie jej aktorstwo lub inaczej uzasadnij czemu jest beznadziejną aktorką i gdzie w jakim filmie zagrała beznadziejnie ?
A może jest beznadziejną aktorką tylko dlatego że irytuje ciebie ona sama i jej uroda ?

tomucho77

oglądałam ją w Siódmym niebie i Iluzjoniście ;) Irytuje mnie nie tylko jej uroda ale jej całokształt ;) I wcale nie jest ładniejsza ode mnie ( jeśli nie wierzysz mogę Ci przesłać swoje zdjęcie :P) nie żebym była jakaś zadufana w sobie, po prostu stwierdzam fakt. Gdybym oceniała "1" aktorki tylko dlatego że są ładniejsze ode mnie to oceniłabym tak Keire Knightley albo Scarlett Johansson ale błagam nie tą całą Biel ;) [tak przy okazji tamte dwie mają u mnie zdaje się 10 albo 9 ;) ] Nie jestem zawistnym człowiekiem ;) Jest beznadziejną aktorką bo... w 50% dlatego że mnie irytuje ;) a drugie 50% to czyste beznadziejne aktorstwo ;)

Ja nie wiem... czemu tyle osób myśli że jak się da komuś "1" to zawsze musi być z zazdrości....? I to tyle razy się widzi takie odpowiedzi na komentarze... To w takim razie brzydkie aktorki w ogóle nie powinny dostawać "1"? prawda? I brzydkie i ładne mają prawo nie mieć talentu i zasłużyć na "1" zrozum ;) Ja nigdy nie oceniam nisko z zazdrości.

użytkownik usunięty
ewappe20

Jest piękna i wcale nie gra beznadziejnie. Może nie dałabym jej 10, ale 1 to chyba rzeczywiście zawiść lub trauma!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mloda_Sowa

To czemu złamasie dałeś 5 Julii Stiles skoro ma ryj podobny do kaszalota.
Ona z tym ryjem i umięjętnościami nie umywa się do Jessiki.
Ku**a pi*do trzeba było dać jej 1 2 lub 3. Ale z ciebie chu**wizna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

no i chapaj dzidę kabanie!! I ciurlaj dropsa! :]

Mloda_Sowa

Gównem to jesteś ty tępy ch*ju

tomucho77

Dydkaj świnke trzepiekoniu

Mr.Pink

Ssij pałę koniojebco

tomucho77

Słaby jesteś jak Barszczyk z Pitbulla cwelucho77 ;)

Mloda_Sowa

Cały czas ten cwelucho ahahahaha postaraj się cioto wymyśl coś nowego.

tomucho77

To masz trzepucho77
Pozdrawiam Miron

Mloda_Sowa

ahahahahaha śmieję się i tarzam we błocie jak mały warlchlak ahahahahahaha trzepucho dobre :)
Ty chyba lubisz ubijać śmietanę każdy twój post to zwal sobie, strzep sobie ty albo nie masz baby, albo nasienie wali ci do łba.

tomucho77

Ty się tarzasz jak gówno w trawie. O ile wiadomo to ty ciągle o nasieniu nawijasz. Ale nie dziwię się bo ojciec dużo ci go wpompował w dupe;)
Pozdrawiam Miron

Mloda_Sowa

To widzę że masz patologię w domu jeśli ojciec cie rypie w kakao.
To nie znaczy że u każdego musi być taka patologia jaka jest u ciebie tak jak np. trzepanie wacka na starego, obciąganko staremu.
Ahahahahaha ja piszę o nasieniu ? a gdzie napisłaem oprócz powyższego postu o nasieniu ?
To ty cały czas nawijasz o nasieniu, trzepanku, waleniu... cwele, gówna i wszystko co jest z tym związane.
Jest takie polskie przysłowie...
"Głodny głodnemu zawsze wypomni to co ma na myśli".

tomucho77

Ale wymyślasz...

Mloda_Sowa

Dobra pora zakończyć te nasze chamskie wulgarne teksty pierwszy wyciągam na zgodę do ciebie rękę co ty na to ?

tomucho77

PATRZCIE JAKI SKRUSZONY!
Haha

cameron_baum

Nieźle się uśmialam czytając ten temat xD
Tomucho jest obrońcą 'pieknych'acz kiepsko grających aktorek.
A przecież można lubić piękne i dobrze grające aktorki!
Nie oceniam Jessici Biel,ponieważ nie widzialam jej w zadnym filmie.
Wiem o niej tylko ,ze chodzila z Timberlejkiem ;D
No i czasami pokażą w gazecie w co się ubrała.
Ale o filmach z nią to nic nie było napisane.

alexa_b

I co Biel też jest kiepską aktorką ?

tomucho77

Napisałam ,że nie wiem ,bo nie widziallam z nia zadnego filmu.

alexa_b

Ja zupełnie nie wiem kto to jest.
I w żadnym filmie nie widziałem jej.
A te tytuły w których grała też mi nic nie mówią.
Teksańska masakra? Hmm.
To widziałem ALE -
Nie kojarzę jej.

cameron_baum

No właśnie.
Jak mówiłam,widzialam ją tylko w kolorowych magazynch ;p

alexa_b

Przypomniałem sobie jej jedną rolę!
Teksańska masakra piłą łańcuchową.
Można powiedzieć że jej kibicowałem i chciałem żeby tego szeryfa łajzę rozjechała i nie zawiodła hahaha

cameron_baum

W takim razie napewno jest zajebista.

xD
xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Decepticon

Dobra dobra,przynajmniej potrafią dogadać niektórym idiotom,którzy gadają jakieś bzdury .
Oni nie trollują oni raczej gnębią osoby ,które trollują.
Więc czego się czepiasz??
Wg mnie dobrze,ze są.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Decepticon

Kurde nikomu nie dałam się oszukać.
Ja wiem KTO zaczął i nie musisz mi nic tłumaczyć.
Rozumiem Twój punkt widzenia,ale co do tematów na których ja się wypowiadałam nie masz żadnej racji.
Oni nie zaczęli tej całej afery.
a co się dzieje na innych forach narazie mnie nie interesuje.Wiem jak jest na tych na których ja sie wypowiadam.
A skoro jak mówisz nie czytałeś naszych dyskusji - to nadal nie wiesz o co chodzi,więc też nie wiesz kto tu rozpętał burzę i kto PIERWSZY NIE SZANOWAŁ zdania innych.
Ja wiem bardzo dobrze,wiec zanim zaczniesz kogokolwiekk popierać przeczytaj od początku temat "Beznadziejna aktorka"na forum Sochy i dopiero wtedy sie wypowiadaj.Bo jak narazie w ogóle nie masz racji.

alexa_b

Tak ostatnio Jerzy Stuhr wypowiedział się o Gośce... (Małgorzata Socha).
Genialna aktorka młodego pokolenia a jej dubbing do Smerfów jest jednym z lepszych kobiecych dubbingów ostatnich lat.
Na ale ty przecież lepjej się znasz na aktorstwie niż tam jakiś Jerzy Stuhr co nie ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Nie interesuje mnie co sądzi o kimś Jerzy Stuhr i nie wpływa to kompletnie na moje osobiste zdanie.
Ja mam taką opinię o niej wywodzącą się z mojego gustu. a nie czyjegoś.

alexa_b

A szkoda że nie bierzesz pod uwagę opinii tak zacnego aktora.

tomucho77

Bardziej mnie interesuje sam Stuhr niz jego zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones