Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Lubiłem grę jej nóżek. Wyjątkowo zgrabne i silne. Takie powinna mieć aktorka. Lekko wystające
policzki dodają jej uroku i czynią buzię bardzo egzotyczną i atrakcyjną.

Kiedyś myślałem, że ma nieduże skrzela, ale kolega na forum wyprowadził mnie z błędu. Są
ładne i radosne.

Co się w ogóle dzieje na tym forum? Czy grasuje to BOOR, że poprzednie teksty chwalące urodę
lasek są usuwane? To jakaś paranoja. Zaćpać się marihuaną można. Skrobać panny się mogą.
Za to napisać, że aktorka to fajna laska, już nie, bo tu doceniamy umiejętności. Otóż ja doceniam
w aktorstwie również to, jak wygląda się na ekranie. Zaś panna Biel wygląda cudownie. No
dobra, gra raczej przeciętnie, ale słabą aktorką nie jest. Co to, to nie. Cenię u niej, że się tak
wyrażę, całokształt.

użytkownik usunięty

Anielskie ciało.

Jak dla mnie uboższa wersja Evangeline Lilly. Mniej zmysłowa, bez tego kuszącego, magnetycznego spojrzenia... Nie mniej zgadzam się ładna jest, aktorka w sumie średnia, ale ma czym nadrabiać.

No niestety w duchu poprawności politycznej i równouprawnienia to nie przechodzi :) Załóż temat na forum Ellen Page, że ją podziwiasz i dajesz jej dyszkę za ten akt odwagi to lud cię poprze hehe.

użytkownik usunięty
Sparow5

To jest właśnie zakłamanie. Chyba kobiety zazdroszczą, gdy chwali się urodę jakiejś ślicznej aktorki. Ellen Page nie jest w moim typie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones