Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Jest w niej coś dziwnego. Ladna, zgrabna dziewczyna, ale brak w niej seksu, ognia, kurde
nie wiem czego jeszcze. To samo z N.Portman czy A.Hathaway... Nie wiem od czego to
zalezy. ;)

Aczkolwiek wydaje sie bardzo sympatyczna.:)

krolowa_sniegu_2

To proste. Seksowna a ładna to dwie różne rzeczy

speedcube

to fakt aczkolwiek jest multum przykladów na to, że w wiekszosci przypadkow ładna i seksowna to idą w parze. ;)

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

brak w niej iskry przez co wydaje się przeciętna

krolowa_sniegu_2

Wyjątkiem była Marilyn bo łączyła w sobie urodę i ogromny seksapil. Portman i Hathaway są piękne ale brakuje im kobiecych kształtów przez co sprawiają ważenie bez iskry bożej.

jamesdawid

no coś Ty, jest tak wiele kobiet, ktore są przykladem idealnego polaczenia urody i seksapilu np Belluci, Jolie, Hayworth..

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

Jolie ostatnio trochę taka jakby za chuda.. ale to też zależy od tego co dla kogo ładne. dla mnie łądna jest np. Scarlett Johansson, ma dla mnie idealną figurę, ale też nie jest taką typową pięknością. dla jednych cudna, dla drugich okropnie brzydka.

No teraz tak, ale w latach swojej swietnosci byla idealem kobiety, niesamowita, unikalna uroda oraz boskie ciało...cóż czas nie czeka na nikogo:)
tez lubie Scarlett, seksowna jest i ładna.

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

była bardzo piękna, to fakt. naprawdę ideał. teraz nie jest najgorzej, ale nie lubię, gdy kobieta jest taka szczupła.

10kg wiecej i znowu bedzie boginią

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

zgadzam się. o wiele ładniej by wyglądała w sukni ślubnej :)

krolowa_sniegu_2

Moim zdaniem wszystkie, które wymieniłeś, są seksowne. A widziałeś piersi Jessici Biel w "Państwo młodzi: Chuck i Larry"? Po prostu cudeńka... I powiedziała w tej scenie, że są prawdziwe. W prawdziwym świecie raczej też :)

robertspol

no piersiątka ma bardzo wporządku. :)

krolowa_sniegu_2

serio...?

http://www.youtube.com/watch?v=G7C-csbKVPE

LAURA_CHMURKA

i czego to ma dowodzić? Nie sztuką jest być seksowną pokazując cycki i kręcąc wymyślne piruety na rurce. Prawdziwy seksapil, to rozbudzanie zmysłów w dżinsach i tshircie. Nagość i wicie się nie równa się zmysłowości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones