Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

czy aby przypadkiem...

użytkownik usunięty

Jessica nie jest rowniez modelka? tak wlasnie mi sie wydaje...nie pamietalam jak sie nazywa poki nie zobaczylam nowej reklamy Loreal... :o) co do jej aktorskich poczynan...trzeba jeszcze poczekac zeby moc cos powiedziec

taaa... Jessika jest modelka, i trzeba przyznac ze nietypowa. A co do reklamy, to przez nia kupilam te loreal na pryszcze i... no coz, kupa kasy na nic...

użytkownik usunięty
aquan

nien wieze ja tez kupiłam loreal cały zestaw (kosztował tylko 50 zł) , i jestem naprawde zadowolona na początku tez myslałam ze sa przeciw pryszczą bo kilka czasami mi wyskakiwały i po jego uzyciu szybko mi znikały , ale gdy przeczytałam na ,opakowaniach tego zestawu nie pisało tam nic ze są przeciw pryszczą . tylko ze są do pielengnacji skury przetuszczającej mieszanej ale na moje pryszcze działao bez zazutu . moze mogła bys sprobowac nakladania najpierw zelu i nastepnie pilingiu i kremu bo tonik podraznia skure i wysusza . pisało tam ze jest bez alkocholu ale czułam spirytus, za to krem jest super myslałam ze to puder al on ma takie właściwosci , polecam ten zestaw kazdemu prucz tonika kazdemu .
pozdrawiam

Cholera chyba pomyliłem adresy. Myślałem, że to jest stronka o filmach.

Presiu

O takich rzeczach nie lepiej gadać na blogu? Bo tu raczej się gada o Jessice B., a nie o środkach na trądzik ;)

Hahahahaha. Dobre. Dziewczyny się rozgadały o kosmetykach :P:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones