PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010770}
6,6 3 878
ocen
6,6 10 1 3878
Candy: Śmierć w Teksasie
powrót do forum serialu Candy: Śmierć w Teksasie

Candy

ocenił(a) serial na 4

Niesamowicie rozwlekła narracja, wystarczyłyby 3 odcinki. Ja się nudziłem.

hmszup

Tez takie wrażenie. Skoro już i tak było wszystko pokazane w rozciągnięty sposób , mogło również być ujęte spojrzenie na sprawę oczyma dzieci, może byłoby to ciekawsze.

ocenił(a) serial na 6
hmszup

A ja uważam że był za krótki. To była bardzo ciekawa historia. Po macoszemu potraktowano np. romans Candy z Alanem, a przecież kochała go - chciałabym by pokazali tę miłość. Mogli też pokazać więcej z rozprawy sądowej. Nie ma tez wątku z seksualnym wykorzystywaniem Candy przez matkę. Niektóre wątki były tak przeskakiwane, że aż się zastanawiałam czy nie pominęłam jakiegoś odcinka.

ocenił(a) serial na 6
Sighma

Nie mogę już edytować więc dopiszę tu. Pamiętajmy, że historia Candy przekonała ławę 12 przysięgłych. Czyli może było tak jak opowiadała, a serial niestety tego nie pokazał. Czyli: ani nie czuliśmy motywu zbrodni jeśli była zamierzona (zero miłości między Candy a Alanem), ani nie zostaliśmy przekonani że to była samoobrona. Słowem: twórcy serialu skopali sprawę. Potraktowali temat pobieżnie, a widz nie odczuwa żadnych emocji.

ocenił(a) serial na 8
Sighma

Nie sądzę aby serial chciał nas przekonywać do czegokolwiek. Pytania o motyw zostały celowo zawieszone w powietrzu. Nigdy nie dowiemy sie jak było naprawdę - i chyba właśnie to chcieli nam powiedzieć twórcy.

ocenił(a) serial na 9
hmszup

Stek bzdet. Bardzo emocjonalny serial, wiele światów równoległych i zagubionych.

taxipompey

Mniej wiecej o czym to serial,bo opis to dla mnie za malo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones