PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010770}
6,6 3 877
ocen
6,6 10 1 3877
Candy: Śmierć w Teksasie
powrót do forum serialu Candy: Śmierć w Teksasie

Jak taka drobna można powiedzieć babka powaliła taką grubaskę? Została uniewinniona, bo ta siekiera należała widocznie do Betty. No ale jest to co najmniej kontrowersyjne, pasuje też do morderstwa w afekcie. Mogła wyjść i wszystko byłoby ok, ale tamta ją uciszyła i wpadła w dziki szał... Zazwyczaj ci co zabijają w obronie własnej dają jeden cios i uciekają a tutaj 41 ciosów siekierą? Tak naprawdę nikt poza Candy nie potwierdzi tej wersji, równie dobrze mogła wpaść w szał z zazdrości że Alan zakończył romans. Gdyby naprawdę walczyły to chyba Betty by wygrała, bo to większa kategoria wagowa. W każdym sporcie walki nie bez przyczyny ustala się te kategorie wagowe. Bo ten chudszy by po prostu umarł. A może Betty w tym momencie wcale nie spodziewała się ciosu i była wzięta z zaskoczenia? Serial ewidentnie wybiela Candy i robi z Betty czarny charakter....

paulina152

Aaa i jeszcze nie mogę pojąć dlaczego do cholery wybrała sobie tego Alana na kochanka - przecież on był jeszcze bardziej odrażający od jej męża. A ta Elaine to już w ogóle idiotka, pcha się do domu facetowi, któremu właśnie zamordowano żonę. Rozumiem że chciała pomóc ale ewidentnie zagięła na niego parol, bo naprawdę się z nią potem ożenił (i rozwiódł).

paulina152

Uważasz, że bycie otyłym stawia na zwycięskiej pozycji w walce? Przecież Candy była wysportowana i sprytna. Poza tym wystarczył jeden w miarę celny cios, przypominam, siekierą, żeby powalić przeciwnika, a reszta to już było zapewne tzw. overkill.
A jeśli chodzi o romans, to mam wrażenie, że ona sobie po prostu uroiła coś, wkręciła się w faceta, który wydawał jej się w danej chwili bardziej atrakcyjny od jej męża. Widocznie chodziło o jakieś niuanse, spojrzenia, przypadkowy dotyk i to wystarczyło, żeby w jej głowie zaczęły dziać się różne rzeczy, które później może niekoniecznie miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale tak czy siak dawały więcej emocji niż rutynowy, beznamiętny związek z mężem. Nie podobał Ci się nigdy facet, który dla reszty być może był "zwykły", a Ty w nim coś widziałaś? Bo ja miałam tak wielokrotnie i akurat w tej kwestii jestem sobie w stanie wyobrazić, że znudzona i odtracana żona, wkręca się w jakaś relacje, nawet z facetem niewiele różniącym się od męża. Ale widocznie ten jakiś drobny szczegół zaważył.

ocenił(a) serial na 6
paulina152

Po prostu amerykański system sądowy to chory żart. Możesz mieć wszystkie dowody i argumenty świata, a i tak na końcu decyduje 12 przypadkowych osób na podstawie tego kto na nich jakie wrażenie zrobił.

ocenił(a) serial na 7
Niskobudzetowy

Otóż to. Czasem zastanawiam się po cholerę w ogóle sędzia.

Bokciu

Sędzia czuwa nad prawidłowym przebiegiem rozprawy, regulaminy dopuszczanie dowodów te sprawy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones