PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782140}

Grzesznica

The Sinner
7,6 42 262
oceny
7,6 10 1 42262
6,3 3
oceny krytyków
Grzesznica
powrót do forum serialu Grzesznica

Nic nie ujmując kreacji aktorskiej ale czy tylko mi przeszkadzało wczuć się w tą postać to że prawie 40letnia kobieta gra 20latke?

ocenił(a) serial na 8
Mistook

35 latka (bo tyle miała w trakcie nagrywania) grała 28 latkę (wiek Cory był podany nie dosłownie: w 2012 miała 23 lata)

i z różnicy prawie 20 lat robi się 7, ach ta matematyka

ocenił(a) serial na 7
artur_fan_f1

35-latka grała 23... Nie jestem matematykiem ale to więcej niż 7 lat różnicy...

ocenił(a) serial na 7
Annuszkowiec

Przypuszczam, że 23 lata bohaterka miała w tej czasoprzestrzeni, kiedy jej siostra jeszcze żyła - no sorry, ale tak się to robi (to nie Boyhood). Aktorkę trzeba czasem postarzyć albo odmłodzić. Mi to nie przeszkadzało, chociaż Biel niezbyt lubię. Aktorka nie wygląda staro, a nawet gdyby - to lekkie zmęczenie pasuje do przyciężkiego klimatu serialu i opowiedzianej historii.

ocenił(a) serial na 8
Annuszkowiec

Akcja rozgrywa się w 2017, więc postać miała 28 lat.
To nadal 7 lat różnicy między wiekiem aktorki a postaci

ocenił(a) serial na 7
artur_fan_f1

Ale w retrospekcjach miała 23, co sam wyliczyłeś, a wyglądał a dokładnie tak samo jak w wieku 28 lat co delikatnie mówiąc jest mało naturalne.

Annuszkowiec

Biel jest producentką tego serialu. Za kasiorę może nawet i zagrać w nim każdą rolę - dlatego nie szukali młodszej.

ocenił(a) serial na 8
Mistook

Wygląda bardzo młodo.

ocenił(a) serial na 5
Mistook

Mówiłam to samo

ocenił(a) serial na 8
Mistook

Mi przeszkadzało, np w scenie gdy razem z siostrą szykuje się na randkę, nie wygląda na 23 łatkę, nawet zmęczoną...

Mistook

Mi przeszkadzał jej rzucający się w oczy,zoperowany nos..

ocenił(a) serial na 7
Mistook

Raził mnie od pierwszej sceny ....

ocenił(a) serial na 7
Mistook

Od razu zwróciłam na to uwagę . Charakteryzacja w momencie poznania JD wielce daleka do młodości. Reżyser powinien zalecić nabranie paru kg podczas grania tych scen , o ile do narkomanki taka wychudzona figura pasuje idealnie to do młodziutkiej kobiety niestety nie. . Sama rola JB nie wypada najgorzej natomiast wieokim rozczarowaniiem jest dla mnie motyw morderstwa. Cały czas myślała o jakichś potwornościach -potwornych obrzędach , zbiorowych gwałtach ,prostytucji . Mogłoby to trochę inaczej wyglądać . Zdecydowanie bardziej przydał mi do gustu sezon z Julianem :) Podobał mi się natomiast temat „religii „ w filmie i mechanizm wzbudzania poczucia winy, który kościół stosuje na swoich wiernych .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones