PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782140}

Grzesznica

The Sinner
7,6 42 238
ocen
7,6 10 1 42238
6,3 3
oceny krytyków
Grzesznica
powrót do forum serialu Grzesznica

Ocena sezonów 1&2

ocenił(a) serial na 8

Uważam, że powinna być możliwość oceny poszczególnych sezonów osobno, w przypadku tego serialu wspólna jest jedynie postać detektywa Ambrose’a, przedstawione historie nie są ze sobą połączone. Podobnie z serialami jak Fargo czy też True Detective. Ocena jednego sezonu nie musi się przecież pokrywać z oceną kolejnego, szczególnie, że nie ma tu ciągłości fabularnej.

ocenił(a) serial na 6
krismnht

Temat wałkowany co jakiś czas tak jak piszesz przy okazji TD czy Fargo, ale redakcja nie reaguje. To jest absurdalne jak czytasz opis serialu, który dotyczy pierwszego sezonu o całkiem innej fabule, z innymi aktorami :(

ocenił(a) serial na 8
bee78

Nowy sezon Narcos jest widoczny jako osobny tytuł do oceny, co cieszy. Mam nadzieję, że będzie to stały trend w podobnych przypadkach i dobra zmiana na Filmwebie :)

ocenił(a) serial na 10
krismnht

bo to jest osobny tytuł.

ocenił(a) serial na 8
krismnht

Świetny pomysł, zwłaszcza że często sezon sezonowi nierówny przy seriach które mają ich kilka ze wspomnę choćby House of Cards, a w przypadku wymienionych przez Ciebie serii tym bardziej.

ocenił(a) serial na 9
krismnht

Jestem po obejrzeniu pierwszego sezonu i gdy zobaczyłem że wyszedł drugi to już się bałem że może to być kontynuacja pierwszego co by zupełnie nie miało sensu , ale jeśli jest tak jak piszecie zupełnie inna historia to już zabieram się za oglądanie i jak dla mnie mogło by powstać kolejnych pięć sezonów o innych historiach bo ogląda się rewelacja. Dawno mnie tak nie wciągnął jakiś inny serial i fakt przydało by się ocenianie poszczególnych sezonów.

ocenił(a) serial na 8
koRba1910

Nie mów hop zanim nie przeskoczysz :D
2 sezon tragiczny...

ocenił(a) serial na 10
quarkuson

Nie zgadzam się. Jest bardzo dobry.

quarkuson

2 sezon jest dużo lepszy od 1 moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 8
krismnht

Gdzie mozna obejrzec sezon 2?

scartissue2

Nc+seriale

scartissue2

Dziś był 1 odc na Canal+

bastyl

Wiadomo czy 2 sezon będzie też na Netflix?

ocenił(a) serial na 7
kropeczek7

Drugi sezon również jest na Netflix.

ocenił(a) serial na 9
krismnht

Popieram!
Halo! Czy Filmweb słyszy?!?!?

ocenił(a) serial na 8
plamy_na_spodniach

Obawiam się, że nie słyszy :( Przykładem trzeci sezon True Detective, który wjechał na HBO parę dni temu. Kolejny sezon przedstawia kolejną, trzecią, odrębną historię, a nam pozostaje oceniać tytuł jako całość (sic!).

ocenił(a) serial na 7
krismnht

też to mi się nie podoba, ja swoją ocenę za każdy sezon wpisuje w komentarzu :)

krismnht

Zgadzam się. Mało śmiać mi się chce z tego tłumaczenia "Grzesznica". Jakby nie mogli zostawić po prostu The Sinner. W drugim sezonie jest to bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
Pescadero

W drugim sezonie lektor w napisach początkowych czyta już "Grzesznik". :D
(bo tam chodzi o chłopca)

krismnht

Tymczasem mamy zapowiedź trzeciego sezonu...
https://www.youtube.com/watch?v=VA5-nyZ7Z80&feature=emb_title
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones