PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838887}
5,8 178
ocen
5,8 10 1 178
Limetown
powrót do forum serialu Limetown

Jestem po pierwszym odcinku.

użytkownik usunięty

Oczywiście główna bohaterka jest homo. Nie mam nic do gejów, nie mam nic do lesbijek, ale wciskanie wszędzie tego wątku już zaczyna mnie denerwować, serio. Trzeci serial z rzędu, który oglądam. Mam 34 lata, przez moje życie przewinęła się masa ludzi, nie spotkałem osobiście ani jednego geja i ani jednej lesbijki (chyba że nie wiedziałem), ale oglądając od jakiegoś czasu seriale, mam wrażenie, że co trzecia osoba jest homo. Wiem po co to robią, ale w moim przypadku ten zabieg odnosi odwrotny skutek. Ten wszechobecny wątek zaczyna mnie zwyczajnie irytować.

użytkownik usunięty

Mnie zastanawia dlaczego nie ukazują w filmach wątku niewidomych lub głuchoniemych tak często jak homo - jest ich nieco więcej niż tych ostatnich w społeczeństwie, ale jakoś tylko wyjątkowo można spotkać ten motyw we współczesnych produkcjach.

użytkownik usunięty

Bo widocznie tej grupie to zwisa (i wielu innym) a Murzyni i homoseksualiści ciągle wojują i ciągle im źle, tak samo jak feministkom.

zgadzam się. to jest nie do zniesienia. to jakaś propaganda z tym całym lgbt. rzygać się chce.

A mi to w niczym nie przszkadza, jestem niepełnosprawna I wkurza mnie, że in a orientacja Tak wszyrkim przszkadza . A niestety my Polacy tolerancyjni nie jesteśmy. Co do serialu, to zobaczę 19 grudnia będzie miała premierę na Scifi

użytkownik usunięty
katka42

Polacy są bardzo tolerancyjnym narodem: przyjęli Żydów, Tatarów, Karaimów.......itd. W Polsce nie karano nigdy za homoseksualizm.

Tolerancyjna serio? Żyjesz w jakimś równoległym świecie?

użytkownik usunięty
lokokena

toleruję zwłaszcza Ciebie po tak bezpodstawnym zarzucie życia w równoległym świecie :) Nie ma równoległych światów :) A tak na poważnie: w mojej czasoprzestrzeni nie spotykam się z brakiem tolerancji, rasizmem może bardziej seksizmem i hipokryzją osób zwanych elitą lewicy, prawicy i centrum. Nachalnością przekazów ideologicznych wyrządza się ogromną krzywdę, usilne lansowanie parytetów zabija rywalizacje w efekcie czego miernoty wprowadzane są do władz spółek. Ci co najgłośniej krzyczą o tolerancji zazwyczaj są nietolerancyjni.

użytkownik usunięty
lokokena

Miłego oglądania filmów

Pełna zgoda!!!

Aż strach pomyśleć ilu w Polsce jest kryptogejów.
Cały czas tylko słychać jak niby jesteśmy tolerancyjni i jak bardzo przeszkadzają nam inne orientacje.
Aż się robi niedobrze od tej tolerancji.

ocenił(a) serial na 1

Nie spotkałas, bo się kryją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones