Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 3
odcinek Ród smoka (2022)

Drugi Tego Imienia

Second of His Name 1h 3m
7,6 3 261
ocen
7,6 10 1 3261
Ród smoka
powrót do forum s1e3

A było tak dobrze.

ocenił(a) serial na 7

Odcinek w porządku. Tylko w porządku, bo spora część przegadana, a twórcy długo kazali sobie czekać na rozwinięcie akcji z początku odcinka. Ale gdy już to nastąpiło, otrzymaliśmy dawkę głupoty na miarę ostatnich sezonów GoT. Daemon wchodzący na teren wroga, samodzielnie wyrzynający dziesiątki przeciwników, którzy ustawiali się do niego w kolejce, co by nikt 2 razy wiadomo czego nie dostał. Postać Karmiciela Krabów niepotrzebnie przehypowana. No i ten Viserys, w idealnym momencie przylatujący na smoku, by uratować Daemona, który zaraz mimo postrzelenia kilkoma strzałami ruszył w bieg za Karmicielem. Szkoda, bo sama bitwa piękna, a serial do tej pory dawał radę bez podobnych głupotek.

ocenił(a) serial na 8
kanver

Wytłumaczcie mi co wy macie z tym przegadaniem? Dla mnie np. To że dominują dialogi i polityka to największa zaleta tego serialu. Można poznać postaci, ich rozterki, dylematy, słabości i cele. Ogromny plus i jak to ktoś napisał Viserys gadający o pietruszce jest ciekawszy niż wszystkie sceny Galadrieli w dwóch odcinkach Pierścieni.

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

Myślę, że to przez to, że na początku dostaliśmy wielką scenę batalistyczną, po czym na następne 40 minut tempo zdecydowanie zwolniło i stąd to wrażenie "przegadania". Zgodzę się z tym, że dialogi są na razie na duży plus.

kanver

Ale to nie był Viserys na smoku, tylko ten młody syn Węża Morskiego, Laenor czy jak mu tam. I z tego co zrozumiałam, to zaplanowali to wszystko. Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście trochę to wszystko było naciągane.:)

ocenił(a) serial na 8
Pani_Zima_1989

No dokładnie, przecie Velaryonowie też latali na smokach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones