The 8 Show
powrót do forum 1 sezonu

Oglądnąłem cały sezon za jednym zamachem. Wciągnął mnie niesamowicie. Koreańczycy ponownie wyprodukowali kolejny serial od, którego nie można się oderwać tak jak to było w przypadku Squit Game. Polecam wszystkim fanom SG.

ocenił(a) serial na 8
sebmaz1

Tak! A przy tym zdecydowanie bardziej pogłębiony i mniej efekciarski ;)

sebmaz1

Squit game to płytka zabawka przy tym co tu się dzieje.

ocenił(a) serial na 8
sebmaz1

Ja tu widze też inspiracje hiszpańską Platformą. Dla mnie mega serial jak wiekszość koreańskich. Wielu nie obejrzy tylko ze względu na to że to koereańska produkcja przez uprzedzenia. W stosunku do polskich seriali koreańskie biją je na głowe.

ocenił(a) serial na 6
przemyslawswierczewski

SPOILER



















Przypomniała mi się Platforma w momencie, gdy Ósemka postanowiła głodzić położonych  na niższych piętrach. Wręcz wypisz-wymaluj! :)

ocenił(a) serial na 9
unking

Bez przesady chyba, że taki spojler.. O squid game też każdy mówi.. to tylko kategoria mi się wydaje..

ocenił(a) serial na 9
anulcia29

Sorki, mój błąd.. Ty tak oznaczyłeś sobie, myślałam, że to do kolegi odpowiedź, że to spojler;p

ocenił(a) serial na 3
sebmaz1

Jestem fanką Squid Game i żałuję, że to obejrzałam. W jakiś sposób ciekawe jest to jak mogliby się zachować ludzie w takiej sytuacji, ale jak dla mnie to co głównie pokazywał serial to brutalność, krew... Był okrutny, za dużo tej brutalności.... Obrzydliwe...

ocenił(a) serial na 7
Kira91

Czyli miał pokazywać nieprawdę czy jak xD? Kto chciałby to oglądać, gdyby pokazali jakiś obraz ludzi, którzy nie istnieją? ;D

Kira91

To po prostu nie było kino dla Ciebie.

ocenił(a) serial na 8
Kira91

Uwierz,że gdyby takiego eksperymentu z ludźmi o podobnych cechach charakteru dokonanu w rzeczywistości to wyglądał by on w ten sam lub bardzo podobny sposób jaki miał miejsce w serialu. Okrucieństwo i brutalność to niemal stały element "naszego" życia.Wszędzie spotykamy się z przemocą,siłą,bezwzględnością,egoizmem itp.Twórcy serialu w pigułce przedstawili nam to co nas tak naprawdę otacza w życiu codziennym.Nic więcej.Może gdyby zamknęli tam grupę 8 studentów filozofii to obraz wyglądał by nieco inaczej ;)

sebmaz1

Jak już to Squid, a nie Squit.

ocenił(a) serial na 8
Lamamodeon

W rzeczy samej.Sqiud a nie Squit.Mój błąd ale wiadomo o jaki serial chodzi i można potraktować to jako zwykłą literówkę...

ocenił(a) serial na 9
sebmaz1

Dzięki za poleconko, bo Twoj koment skusił mnie do oglądania i to był strzał w 10. Obejrzałam za jednym zamachem tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones