PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607100}

Final Fantasy VIII

Fainaru fantajî VIII
8,4 2 069
ocen
8,4 10 1 2069
Final Fantasy VIII
powrót do forum gry Final Fantasy VIII

Moje dzieciństwo:) Jako mała dziewczynka widziałam jak mój brat gra w FF8, zakochałam się w bohaterach, Rinoa i Squall to było to. Niesamowity romantyzm jak na grę komputerową;)

Kilka lat później sama przeszłam Finala, raz i drugi, uwielbiam uwielbiam te historię:)

użytkownik usunięty
interplaygirl

A w poprzednią część też grałaś? Mimo, że uważam FFVIII za arcydzieło, to mnie FFVII bardziej przypadło do gustu.

ocenił(a) grę na 9

FFVIII była pierwsza z którą sie spotkałem.To było to,wszystko mnie zauroczyło nawet nie sądziłem że mogą być takie gry.Nawet niedawno przeszedłem ją jeszcze raz na PC w wersji pl.

interplaygirl

Ósemka to także moja ukochana część. Grałam jeszcze w FF7, FF10 i FF13, ale tych emocji z FF8 nic nie zastąpi. I bardzo dobrze napisane, wiarygodne postacie. No i ósemkowy system najbardziej mi przypadł do gustu. I muzyka świetna. Właściwie prawie wszystko było genialne. Dałabym wiele, żeby Square zrobił remake tej gry na PS3.

ocenił(a) grę na 10
shizonek

Ja właśnie bardzo chciałabym zagrać jeszcze raz w FF8, ale na Viście nie ma szans, żeby odpaliło. I tylko filmiki z balu pozostaje nam oglądać na jutubie.

http://www.youtube.com/watch?v=2k35J9OKdg4
Pamiętacie te emocje?:)

ocenił(a) grę na 9
interplaygirl

Ósemka działa na Viscie. Sam w nia gralem na tym systemie, poki nie stracilem sejwow. Na win 7 tez dziala ;)

ocenił(a) grę na 10
Wilkinson

COOOO?!?!?!?!?!
Jak, jak, jak?

Brat mówił, że nie pójdzie.

ocenił(a) grę na 9
interplaygirl

Noo ;]
U mnie dziala normalnie, probowalas ja wogole odpalic na tym windowsie czy tylko slyszalas ze nie dziala?

ocenił(a) grę na 9
Wilkinson

Doinstalowalem jedynie spolszczenie i jakis patch do karty graficznej. I tyle. Gra smiga az milo ;] Jednie grafa traci myszka troche ale akurat grafika jest najmniej wazna w grach.

użytkownik usunięty
interplaygirl

Pierwszy raz widziałam ten przerywnik, kiedy grałam w demo w 2000 roku. Takiego wrażenia nie zrobił już nam mnie żaden filmik z gier (przynajmniej do tej pory:)).

ocenił(a) grę na 10

Ja się na tym totalnie nie znam, mój starszy brat powiedział, że nie pójdzie i że sam tez osbie by chętnie zagrał, on się na tym zna. Pomęcze go:)

ocenił(a) grę na 9
interplaygirl

Gra dziala normalnie. Pokombinujcie ;]

ocenił(a) grę na 10
Wilkinson

Na 7 też chodzi . Sprawdzałem :)

interplaygirl

W grę na poważnie nie grałem, ale też pamiętam cutscenkę z balu. Imponowała jakością grafiki, no sama scena romantyczna :)

ocenił(a) grę na 10
interplaygirl

Ja mam vistę i gram. Jeżeli chcesz pomocy z instalacją na viście, odezwij się https://www.facebook.com/magda.stefaniak . PS. do tego, żeby to uruchomić dochodziłam kilka dni, aż śmiać się chce jak człowiek pomyśli jakie to proste :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones